(+48) 71 707 29 45 info@findway.pl  

Jesteś tutaj

Monitoring GPS pojazdów

Czy wiesz, że Global Positioning System (w skrócie GPS) został stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych i obejmuje swoim zasięgiem całą kulę ziemską? Z tego systemu może korzystać każdy, wystarczy mieć odbiornik GPS. Jednym z jego bardziej popularnych zastosowań jest monitoring GPS pojazdów. W Findway znajdziesz sposoby, które w maksymalnym stopniu zapewniają jego funkcjonalność.

Jak to działa?

Platforma, jaką Państwu oferujemy, to całościowe narzędzie, które umożliwia zarządzanie flotą. Monitoring GPS pojazdów jest jedną z usług połączonych z tym mechanizmem. Wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością i wygodą użytkowania, bowiem jego posiadaczy można lokalizować zarówno przy użyciu smartfonów lub tabletów z modułem GSM, oraz z wykorzystaniem lokalizatorów sprzętowych. Monitorowanie pojazdów zapewnia Państwu pełną kontrolę oraz ułatwia zarządzanie ich flotą. Za pośrednictwem takiego mechanizmu monitoring GPS przebiega w czasie rzeczywistym, co oznacza, że mogą Państwo zawsze widzieć i sprawdzać, gdzie znajdują się pojazdy. Cały aparat został skonstruowany tak, by w maksymalnym stopniu uskutecznić i usprawnić Państwa pracę.

Pełna synchronizacja

Wachlarz możliwości, jakie daje platforma do monitoringu GPS, jest niemal nieograniczony. Co najważniejsze, wykorzystanie nadzorowanych pojazdów jest dzięki temu jeszcze bardziej efektywne i funkcjonalne. Na podstawie wybranych wyszukiwań czy podsumowań, monitoring GPS pojazdów w platformie Findway umożliwia łączenie informacji o trasach z poszczególnymi zadaniami dostaw lub odbiorów. Wszystko to działa dzięki zastosowanym w naszym narzędziu systemie zarządzania zleceniami. Jest to zdecydowanie jedna z największych zalet narzędzia, co jednocześnie mocno wyróżnia je wśród innych, znajdujących się obecnie na rynku, systemów. Nasza platforma daje więc możliwość zsynchronizowania jej z lokalizatorami GPS oraz umożliwia dostęp do takich danych, jak:

  • Kontrola paliwa dzięki bezinwazyjnym sondom ultradzwiękowym,
  • Geolokalizacja i śledzenie pojazdu,
  • Identyfikacja kierowcy,
  • Raporty dzienne, okresowe oraz analiza stylu jazdy,

 

Dodatkowo?

Wymienione możliwości platformy to jednak nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania. Oprócz tego, na Państwa życzenie możemy dostarczyć i zamontować dowolne modele lokalizatorów GPS Teltonika lub Quecklink. Usługi związane z technologią GPS są obecnie jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi światowego przemysłu. Monitoring GPS pojazdów można wykorzystać w wielu dziedzinach gospodarki, a komunikacja jest jedną z ważniejszych form jego zastosowań. Platforma Findway, ze swoim zintegrowanym i funkcjonalnym systemem monitoringu GPS, wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, aby zapewnić usługi najwyższej jakości.

Podręczne linki

Namiary na nas

 

Napisz do nas

zadaj pytanie a szybko odpowiemy lub oddzwonimy