(+48) 71 707 29 45 info@findway.pl  

Jesteś tutaj

 

Jako pierwsi w Polsce, mamy przyjemność, zaoferować państwu najnowocześniejsze rozwiązanie: ultradzwiękową sondę paliwa.

Zasada jej działania, opiera się na pomiarze czasu powrotu, wygenerowanej przez sensor, fali ultradźwiękowej odbitej od lustra cieczy. Odpowiedzialny jest za to zaawansowany sterownik, do którego podłączona jest mała sonda. Technologia ta pozwala na precyzyjny i zarazem bezinwazyjny pomiar wysokości cieczy w zbiornikach wykonanych z każdego materiału.

Małą sondę przykleja się do spodu zbiornika, dodatkowo dociskając ją mocną metalową taśmą ze stali nierdzewnej, zabezpieczając przed przypadkowym odklejeniem.


Przewaga sond ultradzwiękowych nad standardowymi sondami wymagającymi wiercenia:

  • Brak konieczności ingerencji w budowę zbiornika paliwa.
  • Montaż do spodu zbiornika, ułatwia zamontowanie sondy w pojazdach z zabudowanymi zbiornikami paliwa, takim jak maszyny budowlane, autobusy, czy samochody osobowe.
  • Możliwość montażu na zbiornikach ze sprężonym paliwem gazowym (LPG, LNG).
  • Wyższa dokładność pomiaru - sonda wykrywa zmianę wysokości poziomu cieczy z dokładnością 0,1mm oraz wysyła tą informację cyfrowo, dla porównania: dla zbiornika o wysokości 50cm i pojemności 500litrów, rozdzielczość wynosi 5000 punktów, co równe jest dokładności 0.1 litra, w porównaniu do maksymalnie 1024 punktów dla standardowych sond z wyjściem analogowym.
  • Niższa cena - koszt kompletu urządzeń to tylko 1350zł netto z montażem u kienta, na terenie całego kraju.

Podręczne linki

Namiary na nas

 

Napisz do nas

zadaj pytanie a szybko odpowiemy lub oddzwonimy