(+48) 71 707 29 45 info@findway.pl  

Jesteś tutaj

 

Specjalizujemy się w konstruowaniu specjalistycznego oprogramowania dla branży transportowej. Naszym celem jest optymalizacja organizacji pracy dyspozytorów, przewoźników i kierowców jak i zleceniodawców.

     W roku 2010 powstał pomysł stworzenia narzędzia które mogłoby łączyć dwie podstawowe funkcjonalności związane z transportem zarządzanie zleceniami oraz monitoring GPS pojazdów i użytkowników. Coraz popularniejszy dostęp do smartfonów i tabletów pozwala na coraz tańsze wdrożenie wśród potencjalnych użytkowników, a coraz częstsze zastosowania rozwiązań chmurowych dawały szanse na uruchomienie projektu. Zapał pomysłodawcy i unijna dotacja pomogły w realizacji pomysłu.

   Projekt pierwotnie skierowany był do branży obrotu kontenerami na śmieci i odpady budowlane, szybko jednak okazało się że zastosowane funkcjonalności pozwalają na wykorzystanie go również w innych branżach które ocierają się o transport, zlecenia, monitoring GPS, a także w sferze prywatnej do zastosowań rekreacyjno rozrywkowych lub poprawiających bezpieczeństwo dzieci przy wykorzystaniu smartfonów i lokalizatorów personalnych.

   Wykluczając uciążliwe metody komunikacji między personelem oraz nieefektywny tryb przyjmowania i realizacji zleceń - stawiając na zautomatyzowanie wielu procesów, niezbędnych do sprawnego zawiadywania flotą - stworzyliśmy kilkumodułową platformę gwarantującą wzrost oszczędności, poprawę terminowości w realizacji powierzonych zadań, redukcję ilości spalanego paliwa a także ciągłą i drobiazgową kontrolę nad zarządzanym taborem oraz monitoring GPS.

   Finalny produkt oferuje swoim użytkownikom wiele praktycznych rozwiązań, a co najważniejsze nie odbiega od pierwotnych założeń jakimi było połączenie zarządzania zleceniami i monitoring GPS.

The Team

Łukasz Jastrzębski

General Director

Podręczne linki

Namiary na nas

 

Napisz do nas

zadaj pytanie a szybko odpowiemy lub oddzwonimy